Tarsus TSO’da Sigorta Komitesi yeni dönem hedeflerini konuştu


Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Sigorta Meslek Komitesi 2018-2022 döneminin son toplantısını Meclis Başkanı Eyüphan Eyüboğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı H. Ruhi Koçak’ın katılımıyla gerçekleştirdi. Toplantıda dönem faaliyetleri, yapılacak çalışma ve etkinlikler hakkında bilgi verilirken, önümüzdeki döneme ait projeler anlatıldı.

 

Tarih : 28 Eylül 2022 Çarşamba 11:39

Haber Merkezi

Tarsus TSO Başkanı Koçak, meslek komitelerinin Odaların en önemli organlarından biri olduğunu, işin mutfağında yer aldıklarını belirterek, ‘’İş yapan, işin mutfağında olan meslek komiteleridir. Yönetimi çalıştıracak yine komitelerdir. Tamamen gönüllülük esası, çalışma odaklılık söz konusu. Komitelerden çıkan kararlar önemli. Bilindiği üzere Odaların iki yönü var. Bir yönüyle ticaret sicili hizmetinden dolayı ticari hüküm kısmıyla kamu kurumu, diğer yönüyle de STK niteliğinde. Sigorta Meslek Komitemiz de Odamızın yüz akı. En çok aktif olan komitelerimizden biri. Hizmetleri ve katkıları için komitemize yönetimim adına teşekkür ederim” dedi. Daha sonra 2018-2022 döneminde görev alıp yeni dönemde görev almayacak üyelere hizmetleri anısına teşekkür plaketi takdim edildi. Yeni dönemde göreve talip sigorta sektörü temsilcileriyle de tanışılarak, yeni dönem hedefleri anlatıldı.

 

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!
 
  Akdeniz Gazetesi


 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2022 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA