Seçer gerginlik üzerine siyaset yapıyor!


Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in gerginlik üzerine siyaset yaptığını iddia eden AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik. “AK Parti olarak Mersin’de hiçbir zaman Mersin’in hizmetine sunulacak yatırıma engel olmadık, olmayacağız” dedi.

 

Tarih : 21 Mayıs 2020 Perşembe 12:41

Necdet TAŞ

Katıldığı bir televizyon programında Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Başkan Seçer’e 250 milyonluk borçlanma yetkisinin Cumhur İttifakı meclis üyelerinin oylarıyla reddedilmesiyle ilgili konuşan Ercik, “İlk borçlanma talebinde bu parayı Mersin'de esnaflara olan borcun ödenmesi şartıyla destek verdik. Siyasi rant hesabı yapmadık. Biz her defasında sorduk, Mersin'e ne hizmet yaptınız , nereye harcadınız ne yaptınız diye ama 1. borçlanmayı aldıktan sonra Vahap Başkanın parayı ne yaptığını kimse bilmiyor. Keşke daha önce aldığı borçlanmada paraları nereye harcadığınıi neler yaptığını açıklasaydı objektif bir şeyler söyleseydi 2. borçlanma talebiyle meclise gelirken projelerini parayı nerelere kullanacağını açıklasaydı biz de AK Parti Grubu olarak ,Cumhur İttifakı olarak değerlendirir 1. borçlanmada olduğu gibi destek verirdik .Sadece benim paraya ihtiyacım var diyerek gelen talep doğru değil böyle bir dünya yok 'benim paraya ihtiyacım var' diyerek belediye başkanlığı yapılmaz. Başkan Seçer meclise gelirken borçlanma yetkisinin reddedileceği üzerine şartlı gelerek gerginlik üzerine siyaseti kurmuş neticesinde önüne geleni öğrencisi gibi fırçalayarak gerginliğin sebebi olmuştur” ifadelerini kullandı.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!


 
  Akdeniz Gazetesi


 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA


 
 

 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2018-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA