Mezitli Belediyesi’nden ücretsiz psikolog desteği


Mezitli Belediyesi Eşitlik Birimi bünyesinde hizmet veren Kadın ve Çocuk Danışma Merkezi çeşitli faaliyetlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Mezitli Belediyesi Kadın ve Çocuk Danışma Merkezi’nde ilçede yaşayan yetişkin ve çocuklar için ücretsiz psikolojik, sosyal ve hukuki danışmanlık desteği veriliyor.

 

Tarih : 16 Eylül 2023 Cumartesi 12:42

Haber Merkezi

Merkez Mahallesi'nde bulunan birime; eşitsizlik, ayrımcılık, engellilik, şiddet, istismar ve benzeri sorunlarla karşılaşan veya tanıklık eden bireyler başvurarak, ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Merkezde görev yapan Toplumsal Cinsiyet Çalışmaları Uzmanı Dr. Burcu Şanlı, Psikolog Ayşe Akça ve Psikolog İlayda Yılmaz tarafından başvurular alınmakta olup, görüşmeler sağlanmaktadır.  Daha sonra çocuk ve yetişkinlere yönelik bireysel destek planı hazırlanıp uygulanıyor. Mehmet Altunören Gençlik Merkezi, Merkez Mahallesi 52102 Sokak 17-9 adresinde hizmet veren Kadın ve Çocuk Danışma Merkezi’ne 0324 358 01 33 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Toplumsal sorunların çözümünde gerekli tüm adımları belediye olarak attıklarını dile getiren Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, “Her kesime eşit ve adil hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Kadın ve Çocuk Danışma Merkezimizde ücretsiz psikolog desteği sağlayarak, toplumsal sorunların çözümünde önemli bir adım atmış olduk. Bu tür hizmetlerimizi yaygınlaştırmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Paylaş :
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  Akdeniz Gazetesi
 
  FLAŞ HABER
 

  BASIN İLAN KURUMU İLANLAR

 
  EN ÇOK OKUNANLAR
  • Bu Ay
  • Bu Hafta
  • Dün
  • Bugün


  SOSYAL MEDYA
 
 

 


  

 
 
ANASAYFA BİK İLANLAR İLETİŞİM KÜNYE GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
akdenizgazetesi.net © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA